Vítejte v našem katalogu produktů…

Zwilling

Německé město Solingen je už bezmála třista let synonymem prémiového nožířství, které nese jméno Zwilling J.A.Henckels. 

 

Kované nože ze speciální oceli, jejíž složení je přísně chráněným průmyslovým tajemstvím, zaručuje dokonalé vyvážení tvrdosti (čím tvrdší, tím je nůž ostřejší, ale současně náročnější na údržbu – snáze se tupí), pružnosti (příliš tvrdý nůž je náchylnější k mechanickému poškození, s příliš pružným se hůře krájí) a samozřejmě odolnosti vůči korozi. 

 

Přidejte k tomu speciální technologie kování z jednoho kusu oceli Sigmaforge® a tvrzení oceli mrazem Firodur® a dostanete nože, které zůstanou dlouho ostré, netupí se, nelámou a výborně odolávají korozi. Ergonomická střenka je z odolných syntetických materiálů a její tvar zaručuje pohodlné a hlavně bezpečné krájení.

Široký výběr produktových řad

Zwilling J.A.Henckels nabízí několik produktových řad, mezi nimiž můžete vybrat podle designu, tvaru čepeli nebo prostě podle toho, jak vám padanou do ruky. Nebo byste raději měli ve své kuchyni nožířský klenot? Sáhněte po řadě „Twin 1731“ z té nejodolnější oceli, která díky svým vlastnostem mimo jiné slouží v ložiscích raketoplánů.

 

Od nožů je jen krůček k obracečkám, škrabkám, metlám, lisům na česnek a tak dále. Tedy ke všem těm drobnostem, bez nichž se v kuchyni jen těžko obejdete. I na nich poznáte zwillingovskou vášeň pro dokonalé řemeslné zpracování a německou kvalitu.

 

A když se tyto atributy spojí s uměním předního italského designéra Matteo Thuna, vznikne produktová řada Twin Pure, která vaši kuchyň skutečně ozdobí.

Z naší nabídky:

Kuchyňské nože

No posts found!

Nůžky, manikúry

No posts found!

Objednávkový formulář

Vzhledem k individuálnímu charakteru Vašich objednávek, fungují naše webové stránky jako objednávkový katalog, nikoli jako klasický e-shop. Chcete-li si zakoupit některý z našich nožů, vyplňte prosím tento objednávkový formulář. Následně Vám zašleme na e-mail fakturu, nebo se s Vámi v případě potřeby telefonicky či e-mailem spojíme a doladíme detaily Vaší objednávky.

Při vyplňování formuláře prosím dbejte na to, abyste správně uvedli kód zboží, který naleznete v popisku každého produktu.