Vítejte v našem katalogu produktů…

Zavírací nože

Kapesní nože, všestranní pomocníci pro každodenní použití, turistiku, cestování, myslivost, rybářství jakoukoliv práci. Kvalitní zavírací nože pro náročného spotřebitele s damascénské ocelí a prvotřídními materiály na rukojetích, multifunkční nože od švýcarského výrobce Victorinox, ale i dostupnější levné kapesní nože.

Naše nabídka zahrnuje nože od nejlepších výrobců jako je německý Böker se 150 letou tradicí,  dále například Spyderco, Benchmade, Bestech, Mr. Blade, ale i Opinel a množství dalších. Design, kvalitní ocel a různé materiály použité na rukojetích, dělají každý nůž unikátním.

Samostatnou kategorií je velmi oblíbené multifunkční nářadí s množstvím nástrojů, je to velký pomocník v malém provedení použitelný v domácnosti, při profesionální práci, v přírodě či na cestách.

Z naší nabídky:

ACTA NON VERBA

Bestech

Böker

No posts found!

Böker Magnum

Böker plus

Buck knives

Cold STEEL

Eka

Haller

Ka-bar

Kizlyar

Kubey

Leatherman

Mikov

Mr. Blade

No posts found!

Muela

No posts found!

Opinel

No posts found!

QSP Knife

No posts found!

Shifter

No posts found!

Spyderco

No posts found!

Victorinox

No posts found!

Objednávkový formulář

Vzhledem k individuálnímu charakteru Vašich objednávek, fungují naše webové stránky jako objednávkový katalog, nikoli jako klasický e-shop. Chcete-li si zakoupit některý z našich nožů, vyplňte prosím tento objednávkový formulář. Následně Vám zašleme na e-mail fakturu, nebo se s Vámi v případě potřeby telefonicky či e-mailem spojíme a doladíme detaily Vaší objednávky.

Při vyplňování formuláře prosím dbejte na to, abyste správně uvedli kód zboží, který naleznete v popisku každého produktu.