Vítejte v našem katalogu produktů…

Nůžky, manikúry

Žádná domácnost se neobejde bez nůžek, jsou nezbytnou součástí kuchyně, jako například kuchyňské nůžky na drůbež, na louskání ořechů, otevírání PET lahví, otevírání kapes. Či nůžek krejčovkých, kancelářských, „univerzálních“ – na sříhání všeho možného a manikúrních nůžek.

 

Čisté a upravené ruce a nehty jsou v dnešní době samozřejmostí, pomocí manikúry docílíme požadovaný výsledek. Na správný tvar nehtů a úpravě kůže kolem nich poslouží nástroje k tomu určené, zakoupit je lze samostatně nebo v setech.

Manikúrní sady mohou být různé naskládané, vhodné spíše pro dámy nebo pro pány, praktické balení do kabelky a na cestování.

Z naší nabídky:

Böker Arbolito

Due Cigni

KDS

No posts found!

Niegeloh

No posts found!

Nippes Solingen

No posts found!

Victorinox

No posts found!

Zwilling

No posts found!

Objednávkový formulář

Vzhledem k individuálnímu charakteru Vašich objednávek, fungují naše webové stránky jako objednávkový katalog, nikoli jako klasický e-shop. Chcete-li si zakoupit některý z našich nožů, vyplňte prosím tento objednávkový formulář. Následně Vám zašleme na e-mail fakturu, nebo se s Vámi v případě potřeby telefonicky či e-mailem spojíme a doladíme detaily Vaší objednávky.

Při vyplňování formuláře prosím dbejte na to, abyste správně uvedli kód zboží, který naleznete v popisku každého produktu.