Vítejte v našem katalogu produktů…

Zlatoust

Společnost „A&R“ efektivně kombinuje moderní technologie a manuální práci profesionálních zbrojařů, umělců, kovářů, zkušenosti řemeslníků a inovace mladých kolegů. Kvalitní pracovní nože za přijatelné ceny dokázaly získat důvěru tisíců zákazníků. Nože pod značkou „A&R“ jsou dnes známy nejen ve všech regionech Ruska, ale také v Americe, Austrálii, Evropě a východních zemích. Za dobu existence společnosti bylo vyrobeno více než 1 milion pracovních nožů A&R.

 

Společnost “A&R” je pravidelným účastníkem ruských i zahraničních nožířských výstav kde se opakovaně staly vítězi a také vítězi mezinárodních výstav a tím oslavili město mistrů Zlatoustu.

Společnost “A & R Company” přinesla na trh něco nového – uhlík odolný vůči povětrnostním vlivům, kompozitní damaškovou ocel. Technologii firma zavedla se specialisty z různých ruských univerzit, Ústav fyziky kovů a metalurgie, Ruská akademie věd na Urale, Centrální laboratoř facility Magnitogorsk Iron & Steel Works a dalšími příslušnými institucemi.

 

Firma velmi zainvestovala do moderních strojů – topení, kování, opracování. Nová skladba oceli byla prezentována na světových nožířských veletrzích IWA (Norimberk, Německo), Macher Messe Solingen (Solingen, Německo), SICAC (Pařiž, Francie) a další. Tato damašková ocel ihned získala uznání mezi světovou nožířskou elitou a hlavně zákazníky pro její vysoký provozní a dekorativní vlastnosti.

 

Firma “A & R Company” dala této unikátní oceli jméno Zladinox, ocel značí podle prvních písmen z názvu.

ZD – uhlíkové složení, nízký až střední stupeň legování

ZDI – vysoce legovaná uhlíková ocel odolná vůči povětrnostním vlivům

 

První dvě číslice označují odpovídající průměrný obsah uhlíku, druhé dvě číslice – průměrný obsah legujících prvků (chrómu, molybdenu, vanadu, atd).

Například : ZDI-1016 – vysoce účinná ocel proti povětrnostním vlivům kompozice, která má průměrný obsah uhlíku-1,0% a průměrný obsah legujících prvků-16,0%. Všechny kompozice jsou vyrobeny z různého množství vrstev (150, 300, 600 a více) a povrchových vzorech

Z naší nabídky:

Nože s pevnou čepelí

Objednávkový formulář

Vzhledem k individuálnímu charakteru Vašich objednávek, fungují naše webové stránky jako objednávkový katalog, nikoli jako klasický e-shop. Chcete-li si zakoupit některý z našich nožů, vyplňte prosím tento objednávkový formulář. Následně Vám zašleme na e-mail fakturu, nebo se s Vámi v případě potřeby telefonicky či e-mailem spojíme a doladíme detaily Vaší objednávky.

Při vyplňování formuláře prosím dbejte na to, abyste správně uvedli kód zboží, který naleznete v popisku každého produktu.