Vítejte v našem katalogu produktů…

Tojiro

Japonská nožířská firma Tojiro sídlí v prefektuře Niigata a kuchyňské nože vyrábí již od roku 1955. Kuchyňské nože Tojiro jsou kombinací tradičních japonských technik používaných již stovky let při výrobě nožů a mečů a moderní pokročilé technologie dnešních nožířů.

 

Série japonských kuchyňských nožů Tojiro DP je oblíbená pro své čepele z 3-vrstvé oceli, která zaručuje úžasnou ostrost po dlouhou dobu. Tato řada kuchyňských nožů Tojiro patří mezi nože s tzv. sendvičovou ocelí. Znamená to, že ve středu čepele je použita vysoce kvalitní ocel VG-10, která je obložena vnějším odolnou vrstvou z nerezové oceli.

Tato kombinace poskytuje uživateli nejlepší využití vlastností obou ocelí. Velkou výhodou je, že takovýto nůž nekoroduje tak snadno, jako většina nožů z uhlíkové oceli. Ocel v jádru čepele má tvrdost 60°Rockwella, ostří je broušeno v úhlu 9° až 12° a poskytuje tak ostrost podobnou skalpelu. Každý nůž je ručně dokončen zkušenými nožíři.

Tojiro nabízí rovněž sérii kuchyňských nožů v tradičním japonském stylu s použitím 63-vrstvé damaškové oceli. Čepel kovaná z mnoha vrstev oceli je oproti tradiční uhlíkové oceli vysoce odolná proti korozi a vyznačuje se vynikající trvanlivostí a houževnatostí. Tyto nože mohou být díky speciálnímu kování broušeny v extrémně ostrém úhlu a získají tak nepřekonatelnou dlouhodobou ostrost.

 

Tyto nože v sobě spojují to nejlepší ze západního moderního stylu výroby nožů, kdy je kladen důraz na komfortní užitné vlastnosti nože a krásy japonské tradiční výroby.

 

Kuchyňské nože Tojiro jsou výbornou volbou pro všechny, kteří hledají ten nejlepší kuchyňský nůž v poměru ceny a kvality. Značka Tojiro vás překvapí výborným zpracováním a materiály za příznivou cenu.

Z naší nabídky:

Kuchyňské nože

No posts found!

Objednávkový formulář

Vzhledem k individuálnímu charakteru Vašich objednávek, fungují naše webové stránky jako objednávkový katalog, nikoli jako klasický e-shop. Chcete-li si zakoupit některý z našich nožů, vyplňte prosím tento objednávkový formulář. Následně Vám zašleme na e-mail fakturu, nebo se s Vámi v případě potřeby telefonicky či e-mailem spojíme a doladíme detaily Vaší objednávky.

Při vyplňování formuláře prosím dbejte na to, abyste správně uvedli kód zboží, který naleznete v popisku každého produktu.