Vítejte v našem katalogu produktů…

QSP Knife

QSP se nachází v YangJiang, známém nožířském městě.
QSP je zkratka pro kvalitu, servis a cenu. QSP nože jsou vyráběny přesnými pracovními postupy, jako je vodní paprsek, vakuové tepelné zpracování, CNC obrábění, CNC broušení … atd. Každý nůž QSP byl před odesláním důkladně zkontrolován.

QSP KNIFE s dlouholetou praxí ve výrobě nožů nabízí svým zákazníkům prémiové nože, stejně jako kvalitní modely za příznivou cenu. Pelican je zavírací nůž vhodný pro každodenní použití. Díky jednoduchému designu a pevným materiálům se hodí do každé EDC výbavy. Ideální pro každého, kdo hledá spolehlivý nůž za přijatelnou cenu.

Z naší nabídky:

Zavírací nože

Objednávkový formulář

Vzhledem k individuálnímu charakteru Vašich objednávek, fungují naše webové stránky jako objednávkový katalog, nikoli jako klasický e-shop. Chcete-li si zakoupit některý z našich nožů, vyplňte prosím tento objednávkový formulář. Následně Vám zašleme na e-mail fakturu, nebo se s Vámi v případě potřeby telefonicky či e-mailem spojíme a doladíme detaily Vaší objednávky.

Při vyplňování formuláře prosím dbejte na to, abyste správně uvedli kód zboží, který naleznete v popisku každého produktu.