Vítejte v našem katalogu produktů…

Niegeloh

Stejně jako je město Solingen synonymem pro čepele nožů, značka Niegeloh je dnes již po celém světě známá svou produkcí vysoce kvalitních nástrojů a nůžek pro manikúru a pedikúru. Vše vyrobeno přímo ve městě Solingen v Německu.

 

V roce 1936 bratři Willy a Ernst Niegeloh založili továrnu na nůžky ve městě Solingen. Po více než dvaceti letech výroby nůžek firma rozšířila svou produkci a v roce 1960 začala s výrobou kleští na nehty a kůžičku, pinzet, pilníků na nehty a nástrojů pro pedikúru.

 

Všechny výrobky Niegeloh jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a vynikají svojí mimořádnou precizností. Elegantní design a dlouhá životnost jsou zárukou odborné a přesné péče o Vaše ruce a nohy.

2012

V roce 2012 jsou vyvinuty profesionální nůžky řady nerez stylu n4, vynikající při manipulaci, s ergonomickým designem. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, dají se sterilizovat a neobsahují nikl. Na trhu mají velký úspěch.

 

2010

Se svými 80 zaměstnanci se stal Niegeloh jedním z nejvýznamnějším německým výrobcem manikúrového a pedikúrového nářadí.

 

2003

Niegeloh se přestěhoval do nového výrobního objektu o rozloze 4000 m² v Beethovenstraße.

 

1990

Niegeloh spouští nový výrobní proces zlepšení přesnosti u polotovarů nůžek a zároveň šetří energii. Tento technologický průlom nůžky pokrývá materiálem z ocelových svitků.Používají se nové typy matric bez dalšího tepelného zpracování. Tato technologie je také aplikována na nerezové oceli pro výroby Topinox.

 

1986

Společnost nyní řídí Willi Jr., který má na starosti produkci a Ernst-Wilhelm, který má na starosti marketing a prodej. Rozhodnou se pro zvětšení továrny, nové zařízení se nachází na Mangenberger Strasse. Nůžky na nehty podle modelu 44470 jsou v roce 1986 nejprodávanější položkou, celkem výrobeno 252.000 kusů.

 

1960

Štípačky na kůži, kleště na nehty, pilníky a pinzety jsou uvedeny do výroby roce 1960. Od té doby jsou tyto výrobky prezentovány každoročně na veletrzích ve Frankfurtu.

 

1954

Od roku 1954 synové zakladatelů firmy Willi Jr. a Ernst-Wilhelm pracují v továrně spolu s 20-ti dalšími zaměstnanci.

 

1947

Niegeloh kupuje pro stanici DKW první dopravní prostředek – vůz.

 

1936

Dne 1. ledna 1936 dávají dva bratři Ernst a Willy Niegeloh první návrh na výrobu nůžek do továrny. 26. dubna 1940 je továrna zapsána do obchodního rejstříku města Solingen.

Z naší nabídky:

Nůžky, manikúry

No posts found!

Objednávkový formulář

Vzhledem k individuálnímu charakteru Vašich objednávek, fungují naše webové stránky jako objednávkový katalog, nikoli jako klasický e-shop. Chcete-li si zakoupit některý z našich nožů, vyplňte prosím tento objednávkový formulář. Následně Vám zašleme na e-mail fakturu, nebo se s Vámi v případě potřeby telefonicky či e-mailem spojíme a doladíme detaily Vaší objednávky.

Při vyplňování formuláře prosím dbejte na to, abyste správně uvedli kód zboží, který naleznete v popisku každého produktu.