Vítejte v našem katalogu produktů…

Lansky

Americká společnost Lansky Sharpeners byla založena v roce 1979. Zabývá se výrobou různých brousků a brousících sad na nože, které ocení začátečník i profesionál.

Lansky Sharpeners je uznáván jako světový lídr v oblasti broušení. Každý výrobek je navržen tak, aby splňoval bezkonkurenční výkon, spolehlivost a bezpečnost při broušení. V jejím sortimentu nalezneme jednoduché kapesní brousky, brousky na taktické a lovecké nože, kapesní nože, nůžky, kuchyňské nože, ale i brousky na sekery a kosy.

Těžko byste ve světě hledali kvalitnějšího výrobce potřeb pro broušení. S brousky a brusnými sadami Lansky si nabrousíte nože jako profesionální brusič. Jednoduše se používají a jsou bezpečné.

.

Z naší nabídky:

Brousky, brusné kameny

No posts found!

Objednávkový formulář

Vzhledem k individuálnímu charakteru Vašich objednávek, fungují naše webové stránky jako objednávkový katalog, nikoli jako klasický e-shop. Chcete-li si zakoupit některý z našich nožů, vyplňte prosím tento objednávkový formulář. Následně Vám zašleme na e-mail fakturu, nebo se s Vámi v případě potřeby telefonicky či e-mailem spojíme a doladíme detaily Vaší objednávky.

Při vyplňování formuláře prosím dbejte na to, abyste správně uvedli kód zboží, který naleznete v popisku každého produktu.