Vítejte v našem katalogu produktů…

Kubey

Značku KUBEY vlastní ryze čínská společnost YANGJIANG JINYUAN HARDWARE Co., Ltd. Továrna na výrobu nožů Kubey Knife se nachází v průmyslové lokalitě města Yangjiang City na jihu Číny, s dílnou o rozloze 2000 metrů čtverečních a 50+ šikovnými pracovníky. 

 

Pprioritou značky je vyrábět kvalitně zpracované nože a používat prémiové matriály. Nakupují vysoce kvalitní oceli a materiály přímo z USA, Evropy a Japonska.

 

Hlavní řady nožů jsou z materiálů jako například: Bohler M390, CPM-S30V, CPM-S35VN, CPM-S90V, CPM-20CV, AUS-10,D2, 14C28N, a Damašek atd. Na výrobu rukojeti se nejčastěji používá Titan 6AL4V, Carbon Fiber, G10, Micarta, Copper, Aluminium, dřevo, etc.

Slogan značky je „An Edge Above The Rest“, což se dá volně přeložit do češtiny jako „Kousek před ostatními“.

Mezi hlavní produkty Kubey patří kapesní nože, zavírací nože, malé pevné nože, lovecké nože, EDC, užitkové nože atd.

 

Historie společnosti a značky

Společnost založil zakladatel a nadšenec do nožů a designových prvků, pan Patrik Ma v roce 2014. Cílem bylo prozkoumat a uspokojit domácí čínský trh. Továrnu založil v průmyslové části města, začal vyrábět nože s prvními pár kolegy ve výrobě a malým designovým teamem. Také vyrábí zboží na zakázku.

Již v roce 2017 se zaměřuje na vlastní značku KUBEY, a začíná navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní nože pro trhy EU a USA. V roce 2018 byla otevřena nová řada výrobních linek a byla výrazně obohacena řada produktů. Od roku 2020 značka KUBEY spolupracuje s designéry z celého světa, rozvíjí obchod s distributory a prodejci v různých zemích celého světa.

 

Co znamená KUBEY –  čtem jako „kjubay“

Jde o fonetický převod slova z čínštiny do registrované anglické značky. V původním čínském významu znamená „cool taktické vybavení“. V anglo-amerických zemích jde o celkem běžné příjmení, která podle numerologie má význam jako: přirozený vůdce, nezávislý a individualistický.

 

O zakladateli

Značku a společnost Kubey založil Patrick Ma. Patrik patří do generace 70. let, která miluje přírodu. Je také velkým milovníkem a  sběratelem nožů. Proto se firma v průběhu času zaměřila na podnikání v oblasti výroby nožů.

Nože KUBEY dokážou uspokojit ty největší potřeby outdoor-nadšenců, a staly se za tak krátký čas dobrým pomocníkem třeba strážců zákona, záchranných složek, příslušníků prvního sledu, lovců i cestovatelů.

Z naší nabídky:

Zavírací nože

Objednávkový formulář

Vzhledem k individuálnímu charakteru Vašich objednávek, fungují naše webové stránky jako objednávkový katalog, nikoli jako klasický e-shop. Chcete-li si zakoupit některý z našich nožů, vyplňte prosím tento objednávkový formulář. Následně Vám zašleme na e-mail fakturu, nebo se s Vámi v případě potřeby telefonicky či e-mailem spojíme a doladíme detaily Vaší objednávky.

Při vyplňování formuláře prosím dbejte na to, abyste správně uvedli kód zboží, který naleznete v popisku každého produktu.