Vítejte v našem katalogu produktů…

Eka

Společnost EKA-knivar AB založil v roce 1882 Hadar Hallström pod názvem Kniffabriks Hadar Hallström Aktiebolag. V roce 1917 byl název společnosti změněn na Eskilstuna Kniffabriks Aktiebolag – později zkráceně EKA-knivar AB.
Až do poloviny 20. století bylo Eskilstuna skutečným „městem nožů“. Se svým zaměřením na kvalitu a vůlí pro rozvoj dnes EKA vyrábí nejlepší zavírací nože v severní Evropě.

Kromě skládacích nožů byl sortiment EKA rozšířen o nože s pevnou čepelí a nože na kempování, myslivost a domácnost. Po sto letech v oboru se EKA stala dobře známým nožířským jménem spojeným s kvalitou a praktičností. Nože jsou známé po celém světě pro svou pevnost, bezpečnost a prvotřídní design. Odbornost, přesnost a zkušenost jsou základem dobré pověsti nožů EKA

Z naší nabídky:

Zavírací nože

Objednávkový formulář

Vzhledem k individuálnímu charakteru Vašich objednávek, fungují naše webové stránky jako objednávkový katalog, nikoli jako klasický e-shop. Chcete-li si zakoupit některý z našich nožů, vyplňte prosím tento objednávkový formulář. Následně Vám zašleme na e-mail fakturu, nebo se s Vámi v případě potřeby telefonicky či e-mailem spojíme a doladíme detaily Vaší objednávky.

Při vyplňování formuláře prosím dbejte na to, abyste správně uvedli kód zboží, který naleznete v popisku každého produktu.