Vítejte v našem katalogu produktů…

Benchmade

Společnost Benchmade Knife Company byla založena roku 1988 v Kalifornii a od roku 1990 sídlí v Oregonu. Benchmade je jedním z předních amerických výrobců moderních kvalitních nožů. Od svého založení nastřádala dostatek zkušeností, které vkládá do každého jednotlivého nože, tak aby byl perfektní.


Prvním výrobkem Benchmade je dnes již proslavený nůž Bali-Song, jehož výroba Benchmade proslavila a symbol Bali-Songu – motýl se stal logem značky. V současné době společnost Benchmade nabízí jak nože rybářské, sportovní a lovecké, tak i profesionální vojenské nože nebo nože pro záchranáře.
Z rukou těch nejlepších mistrů a návrhářů společnosti Benchmade, jako jsou například Emerson, Crawford nebo Osborn, vychází nože, které v sobě snoubí inovativní přístup, špičkové technologie a praxí prověřené řemeslné postupy. Nože jsou pak vyráběny s pomocí špičkových laserových řezaček a CNC obráběcích center, které garantují maximální přesnost a kontrolu. Stejné postupy se používají i v leteckém průmyslu.
Čepele nožů jsou vyrobeny z těch nejlepších a nejkvalitnějších materiálů a zavírací mechanismy využívají vlastní patentovaný systém AXIS, který brání samovolnému zavření nože.

Každý nůž Benchmade prochází důkladnou kontrolou a na trh se tak dostávají pouze nože prvotřídní kvality. Důkazem kvality je řada ocenění a uznání, která společnost získala. Vyrobeno v Oregon City, Oregon, USA.

Z naší nabídky:

Zavírací nože

Nože s pevnou čepelí

Kuchyňské nože

No posts found!

Brousky, brusné kameny

No posts found!

Sekery, mačety

No posts found!

Nůžky, manikúry

No posts found!

Pouzdra

No posts found!

Objednávkový formulář

Vzhledem k individuálnímu charakteru Vašich objednávek, fungují naše webové stránky jako objednávkový katalog, nikoli jako klasický e-shop. Chcete-li si zakoupit některý z našich nožů, vyplňte prosím tento objednávkový formulář. Následně Vám zašleme na e-mail fakturu, nebo se s Vámi v případě potřeby telefonicky či e-mailem spojíme a doladíme detaily Vaší objednávky.

Při vyplňování formuláře prosím dbejte na to, abyste správně uvedli kód zboží, který naleznete v popisku každého produktu.